קטלוג המוצרים של אקלים וסביבה

 

כל המוצרים > מחממי מיים מידיים

מחממי מיים מידיים

פירוט הכנות נדרשות להתקנת מחמם מים מיידי או תנור הסקה
סכמת התקנה - מידות מכשיר TurboMag 14
 
 
תוצרת: Protherm מבית Vaillant
מזהה: Panda 24 PTS IL
מספק עד 14 ליטר לדקה. בעל ארובה כפולה ליניקה ופליטה. מתחבר סולארית לדוד השמש. מותקן בתוך הבית או מחוצה לו. הצתה אלקטרונית. תצוגה דיגיטלית לקביעת הטמפ' הרצויה. מחמם מים מיידי הניתן לחיבור לדוד השמש, נכנס לפעולה באופן אוטומטי רק כשהמים המגיעים מדוד השמש הם מתחת לטמפרטורה הרצויה. כך ניתן לנצל את אנרגיית השמש, וגם להנות ממים חמים בכל שעה, ללא הגבלה וללא הכנה מראש.
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: MAG IL 14-2/O B
מספק עד 14 ליטר לדקה. בעל ארובה כפולה ליניקה ופליטה. מתחבר סולארית לדוד השמש. מותקן בתוך הבית או מחוצה לו. הצתה אלקטרונית. תצוגה דיגיטלית לקביעת הטמפ' הרצויה. מחמם מים מיידי הניתן לחיבור לדוד השמש, נכנס לפעולה באופן אוטומטי רק כשהמים המגיעים מדוד השמש הם מתחת לטמפרטורה הרצויה. כך ניתן לנצל את אנרגיית השמש, וגם להנות ממים חמים בכל שעה, ללא הגבלה וללא הכנה מראש
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: MAG IT 17-2/0AB
מספק עד 17 ליטר לדקה. מיכל של 3.8 ליטר של מים חמים לאספקה מיידית. בעל ארובה כפולה ליניקה ופליטה. מתחבר סולארית לדוד השמש. מותקן בתוך הבית או מחוצה לו. הצתה אלקטרונית. תצוגה דיגיטלית לקביעת הטמפ' הרצויה. מחמם מים מיידי הניתן לחיבור לדוד השמש, נכנס לפעולה באופן אוטומטי רק כשהמים המגיעים מדוד השמש הם מתחת לטמפרטורה הרצויה. כך ניתן לנצל את אנרגיית השמש, וגם להנות ממים חמים בכל שעה, ללא הגבלה וללא הכנה מראש
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: MAG mini Int 11
מספק עד 11 ליטר לדקה. התקנה מחוץ לבית בלבד. הצתה ע"י פיילוט.
 
 

טקסט בפתיחה

כאן יכול להיכנס תיאור כללי של התוכן במודול

Collapse All Expand All

חדש! טורבומאג סולארי!

מחמם מים מיידי הניתן לחיבור לדוד השמש, נכנס לפעולה באופן אוטומטי רק כשהמים המגיעים מדוד השמש הם מתחת לטמפרטורה הרצויה. כך ניתן לנצל את אנרגיית השמש, וגם להנות ממים חמים בכל שעה, ללא הגבלה וללא הכנה מראש.

חסכון באנרגיה עם נוחות מושלמת!

 הדגמים המתאימים לחיבור לדוד השמש: פנדה, טורבומאג  14  וטורבומאג 17 - ראו טבלת הדגמים בדף זה, או הכנסו לקטלוג המוצרים שלנו.

זה התוכן שמוצג כאשר מקישים על הכותרת

מחממי מים מידיים על גז

המחממים נדלקים עם פתיחת כל ברז מים חמים בבית, ומספקים באופן מיידי וללא הגבלה מים חמים לכל הבית. סגירת הברז מפסיקה את פעולת המכשיר. אין צורך לחמם מים מראש, והמים החמים לעולם לא נגמרים באמצע המקלחת. המחממים יכולים להחליף את הדוד, או לפעול בשילוב איתו.

מחממי המים המידיים של חברת וילאנט הם הותיקים והאמינים ביותר. מותקנים בישראל מאז 1980 - 30 שנים של לקוחות מרוצים הנהנים ממים חמים בכל עת.