קטלוג המוצרים של אקלים וסביבה

 

כל המוצרים > תנורי הסקה

תנורי הסקה

 

 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: VUW EXP 242-3 M
תנור הסקה משולב בעל הספק מקסימלי של 24KW. מספק מים חמים לצריכה ומים חמים לחימום תת ריצפתי / רדיאטורים. אפשרות חיבור לבית חכם. פנל דיגיטלי.
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: VUW EXP 282-5BP
תנור הסקה משולב בעל הספק מקסימלי של 28KW
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: VUW EXP 322-5-H
תנור הסקה על גז בעל הספק חום מקסימלי של 32KW מספק מים חמים לצריכה ומים חמים לחימום תת ריצפתי / רדיאטורים. אפשרות חיבור לבית חכם. פנל דיגיטלי.
תנור הסקה על גז
 
 
 
 
תוצרת: Vaillant
מזהה: VUW EXP 362
תנור הסקה על גז בעל הספק חום מקסימלי של 36KW מספק מים חמים לצריכה ומים חמים לחימום תת ריצפתי / רדיאטורים. אפשרות חיבור לבית חכם. פנל דיגיטלי.
תנור הסקה על גז
 
 

טקסט בפתיחה

כאן יכול להיכנס תיאור כללי של התוכן במודול

Collapse All Expand All

חדש! טורבומאג סולארי!

מחמם מים מיידי הניתן לחיבור לדוד השמש, נכנס לפעולה באופן אוטומטי רק כשהמים המגיעים מדוד השמש הם מתחת לטמפרטורה הרצויה. כך ניתן לנצל את אנרגיית השמש, וגם להנות ממים חמים בכל שעה, ללא הגבלה וללא הכנה מראש.

חסכון באנרגיה עם נוחות מושלמת!

 הדגמים המתאימים לחיבור לדוד השמש: פנדה, טורבומאג  14  וטורבומאג 17 - ראו טבלת הדגמים בדף זה, או הכנסו לקטלוג המוצרים שלנו.

זה התוכן שמוצג כאשר מקישים על הכותרת

מחממי מים מידיים על גז

המחממים נדלקים עם פתיחת כל ברז מים חמים בבית, ומספקים באופן מיידי וללא הגבלה מים חמים לכל הבית. סגירת הברז מפסיקה את פעולת המכשיר. אין צורך לחמם מים מראש, והמים החמים לעולם לא נגמרים באמצע המקלחת. המחממים יכולים להחליף את הדוד, או לפעול בשילוב איתו.

מחממי המים המידיים של חברת וילאנט הם הותיקים והאמינים ביותר. מותקנים בישראל מאז 1980 - 30 שנים של לקוחות מרוצים הנהנים ממים חמים בכל עת.